Subsoccer 7

Footgoal

Subsoccer 7

Subsoccer® 7 to flagowy produkt rodziny produktów Subsoccer. Każdy stół do gry Subsoccer 7 jest numerowany i składany ręcznie w Helsinkach, stolicy Finlandii.

Poznaj lepiej nasz sprzęt

Specyfikacja

Paczka zawiera:

Wymiary:

Subsoccer 7 dostarczane w 3 opakowaniach:

Footgoal

Subsoccer 7

SUBSOCCER 7 to nasz klasyczny model, który przyciągnął uwagę milionów ludzi na całym świecie. A powód jest prosty. Ten ręcznie wykonany stół do piłki nożnej nie tylko wygląda fantastycznie, ale również sprawdza się absolutnie wszędzie. Ponadto, dzięki solidnej konstrukcji, SUBSOCCER 7 nadaje się szczególnie do intensywnego użytkowania w miejscach publicznych, takich jak szkoły, parki rozrywki, hotele oraz bary sportowe i puby. Dlatego ten piłkarz nie złamie się, nawet jeśli Twój przyjaciel uderzy w niego ręką, gdy zdobędziesz bramkę!

 Ponadto luksusowy design pozwala na umieszczenie SUBSOCCER 7 w centrum uwagi. Dlatego studia telewizyjne, biura biznesowe i obiekty sportowe są idealnymi lokalizacjami dla naszej gry. Więc na co czekasz? Jesteś tylko o jeden krok od dołączenia do imprezy w tej najszybciej rozwijającej się grze na świecie!

Zobacz pozostałe gry

To może Ci się spodobać

Subsoccer 3

Subsoccer 7 własne logo